یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بعد از انتشار ویدئویی از حمل بار به صورت غیراصولی در فضای مجازی، مدیریت این شرکت واکنشی به این موضوع نشان داده است.
آقای مهرداد فاخر، مدیرعامل شرکت تیباکس در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: متاسفانه اخیرا ویدئویی از یک رفتار غیرحرفه ای و غیراخلاقی در یکی از شعبه های تابعه منتشر شده که دل تمامی اعضای خانواده ی بزرگ این شرکت را به درد آورده است.
او می نویسد: بنابراین از طرف خودم و همچنین به نمایندگی از تمامی دوستان و همراهان این خطای غیرقابل بخشش را محکوم می کنم و ضمن عذرخواهی از مخاطبان به اطلاع شما می رسانم که براساس آیین نامه های انضباطی، شدیدترین برخورد سازمانی با خاطیان صورت گرفته و پرونده این شعبه در کمیته لغو در حال بررسی است که نتیجه آن به محض تایید به اطلاع شما خواهد رسید.
همچنین از همین جا، مراتب تشکر و قدردانی خودم و تمامی اعضا را به شما مردم آگاه و همراه اعلام می دارم. گفته می شود که بروز یک خطا در یک سازمان بزرگ امکان پذیر و بخشودنی است اما ما همیشه و همواره خود را از این قاعده جدا می داند و حتی بروز یک اشتباه و خطا در حفظ امانت و اعتماد مخاطبانش را برنمی تابد. کدورت و آزردگی شما و هشدارها و پیام هایی که به هر طریق به شخص من و همراهانم رسید، مهر تاییدی بر حساسیت و نظارت شما بر کیفیت خدمات است. این مجموعه، این مهم را که مخاطبانش حتی یک خطا را از سمت ما برنمی تابند.
از دیروز ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان دهنده حمل خلاف اصول حرفه ای و خارج از چارچوب استاندارد است.
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp