یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
پولستار ۲ با مرکز ثقل پایین، کشش خوب و قوای محرکه الکتریکی و قدرتمند یکی از گزینه‌های مناسب در بازار خودروهای بدون آلایندگی محسوب می‌شود. این خودرو کابینی جادار و سواری ریلکسی داشته و در حال حاضر جزو خودروهای الکتریکی موردعلاقه وب‌سایت motor1 به شمار می‌رود؛ اما آیا این خودرو در زمان رانندگی تهاجمی و عبور پرسرعت از پیچ‌ها هم عملکرد خوبی دارد؟

وب‌سایت km77.com بر یافتن پاسخ این سؤال اقدام به بررسی پولستار ۲ در تست گوزن کرده است. خودروی تست شده از تریم پرفورمنس بوده و از قدرت ۴۷۶ اسب بخاری سود می‌برد. این محصول سوئدی از رینگ‌های ۲۰ اینچی و لاستیک‌های کانتیننتال اسپرت کانتکت ۶ استفاده می‌کند. نیروی توقف پولستار ۲ نیز توسط کیت ترمز برمبو تأمین می‌شود و برخی تغییرات ظاهری باعث می‌شوند این خودرو از نسخه‌های استاندارد متمایز شود.

اما ظاهر این خودروی الکتریکی برای تست گوزن مهم نیست. آنچه اهمیت دارد میزان سریع بودن پولستار ۲ در زمان عبور از بین مخروط‌های تست گوزن بوده و بهترین نتیجه این خودرو نیز سرعت ۷۴ کیلومتر در ساعت است. تلاش برای ثبت سرعت‌های بالاتر حتی با وجود بهترین تنظیمات قوای محرکه نیز منجر به کم فرمانی و برخورد با مخروط‌ها می‌شود. در سرعت ۷۴ کیلومتر در ساعت راننده تصمیم می‌گیرد ترمز احیا شونده را در کمترین سطح قرار دهد و خودرو با ایمنی مطلوبی مسیر را طی می‌کند. واکنش‌های پولستار ۲ مشابه تلاش‌های قبلی بوده هرچند کم فرمانی مناسب باعث شده خودرو این تست را با موفقیت پشت سر بگذارد.

این خودرو در تست اسلالوم ۲۲ متری نیز شرکت کرده و چسبندگی بالای لاستیک‌ها و حداقل تکان های بدنه باعث شده‌اند راننده مانورهای نرمی داشته و به سرعت بالایی برسد. در واقع این خودروی الکتریکی تست اسلالوم را در ۲۲.۸ ثانیه تکمیل کرده و در بهترین جایگاه جدول اسلالوم km77 قرار گرفته است. این خودرو توانسته خودروهایی همچون مینی کوپر SE کانتری من، کوپرا بورن و بی ام و i4 را شکست دهد. همین چند ماه اخیر بود که پولستار ۲ به‌روز شد و شارژ سریع‌تر و قوای محرکه قوی‌تر را به ارمغان آورد. این خودرو هم‌اکنون در نسخه تک موتوره قدرت ۲۲۸ اسب بخاری دارد. پمپ گرمای بهینه شده نیز بخشی از به‌روزرسانی‌ها بوده و باعث شده خودرو عملکرد بهتری در دماهای منفی ۷ تا مثبت ۲۵ درجه سانتی‌گراد داشته باشد.
Kato
ماشین های سوئدی تو ایمنی و پایداری سرآمدن…
T
متاسفانه از پولستار آنطور که باید ازش استقبال میشد نشده
لیاقتش پیشتر از این حرفاست
عاشق پدال
یکی از دانشجوهایی که همکلاس بودیم تو سوعد پذیرش گرفت. تا الان که الانه نتونسته گواهینامه بگیره. میگه اینقدر سخته اونجا. مثل کنکور تقلب میکنن تو سوئد تا گواهینامه بگیرن.
عه چه جالب. الان تو اینترنت زدم شرائط گواهینامه گرفتن تو سوئد. این لینکو پیدا رکدم
https://sverigesradio.se/artikel/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C
حتی وام میدن تا طرف بتونه گواهینامه بگیره.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp