یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
برخی اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که همیشه خودروسازان چینی سعی داشته اند تا کارخانه تولیدی مخصوص خود را در ایران تاسیس کنند و به جای مونتاژ محصولاتشان به واسطه خودروسازان ایرانی، به صورت مستقل سهام دار کارخانه خودروسازی ایرانی باشند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در حال حاضر تنها نشان چری است که در مجموعه مدیران خودرو سهام دار مستقیم بوده و همین سیاست سبب شده است تا چری بیشترین سهم بازار خودروسازان خصوصی را در ایران داشته باشد و از سویی می بینیم که در کارخانه مدیران خودرو، تنها محصولات خانواده چری مونتاژ می شود.
در چند سال گذشته نشان های چینی سعی کرده اند تا سیاستی شبیه چری را در ایران پیاده سازی کنند و برای همین بارها برای خرید خودروسازان داخلی و یا خرید بخشی از کارخانه های آن ها در ایران، با مسئولان وارد مذاکره شده اند. این برنامه چینی ها در شرایط تحریم ها ادامه داشته و هنوز هم می بینیم که با آغاز بحث واگذاری ایران خودرو و سایپا، برخی خودروسازان چینی تمایل دارند تا کارخانه هایی مانند سایپا کاشان، ایران خودرو خراسان، سایپا تهران، پارس خودرو و… را خریداری کنند و در کنار یک شریک تجاری ایرانی، به عنوان سهام دار یک واحد تولیدی در خاورمیانه شناخته شوند.
حال با نزدیک شدن به موعد مقرر برای واگذاری ایران خودرو و سایپا، برخی منابع آگاه می گویند که زیر شاخه گروه های خودروساز چینی مانند گروه دانگ فنگ، مذاکرات اولیه ای برای خرید بخشی از کارخانه های سایپا آغاز کرده اند و تمایل دارند تا با همکاری یک شریک ایرانی، بخشی از محصولاتشان را به صورت متمرکز در یکی از خودروساز تولید کنند.
البته که هنوز نتیجه ای از این مذاکرات اعلام نشده و برخی احتمال می دهند که این اتفاق رخ ندهد. زیرا واگذاری خودروسازان کشور در مسیری دیگر قرار دارد و بعید است که چینی ها در بدنه سهام داری خودروسازی ایران قوی تر شوند.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp