یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
چه مدیر بازاریابی باشید، چه بخواهید رئیس یک شرکت بزرگ بشوید و یا حتی اگر یک کسب و کار کوچک را اداره کنید، باید بدانید که لینکدین چیست و با آن آشنا شوید. لینکدین یکی از ابزار های فوق العاده ای است که می تواند برای کسانی که به دنبال فرصت های شغلی جدید هستند، مفید باشد.
لینکدین در واقع یک سایت کاریابی است که به کمک آن می توانید برای خود موقعیت های شغلی پیدا کنید. برای اینکه بدانید لینکدین چیست خوب است بدانید که به کمک لینکدین می توانید با متخصصان صحبت کنید و مشورت بگیرید و برای خود وقت مصاحبه شغلی بگیرید.
اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم، می توانیم بگوییم که لینکدین تا حدود بسیار زیادی شبیه به فیسبوک است؛ اما امکاناتی که لینکدین ارائه می دهد، بیشتر و حرفه ای تر است و می تواند برای کاربران حرفه ای مناسب باشد.
برای اینکه بدانید لینکدین چیست و چگونه می توانید بهتر از آن استفاده کنید، خوب است بگوییم که شما می توانید با استفاده از آن با افراد حرفه ای در ارتباط باشید و مشاوره بگیرید و یا حتی می توانید با مخاطبین و همکاران قدیمی خود که در لینکدین هستند هم در ارتباط باشید.
شما می توانید برای استفاده بهتر از لینکدین، از پروفایل خود برای نوشتن رزومه کاری خودتان استفاده کنید. پروفایل لینکدین شما این امکان را به شما می دهد که در آن اطلاعاتی را قرار دهید که به نوعی این اطلاعات می تواند تکمیل کننده رزومه تان باشد.
یکی از راه های استفاده بهتر از لینکدین، این است که به گروه های مورد علاقه خود در لینکدین بپیوندید. شما می توانید با عضویت در این گروه ها با افراد حرفه ای ارتباط برقرار کنید و مشورت بگیرید. همچنین می توانید با افرادی که با شما علایق یکسانی دارند صحبت کنید.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp