یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه خودروسازی سایپا نیز همانند دیگر خودروساز کشور، براساس یک برنامه تعیین شده، قرعه کشی چندین محصول از این شرکت را برگزار و بخشی از نیاز بازار را به صورت پیش‌فروش عرضه می‌کند. هر بار که اطلاعیه مربوط به پیش‌فروش بیان می‌شود، شرایط پیش فروش محصولات سایپا مربوط به خرید هم اطلاع‌رسانی می‌شود تا متقاضیان بر اساس جزئیات آن جهت خرید خودرو تصمیم بگیرند.
در ادامه جداول زمان و نحوه پیش فروش سایپا برای هر محصول سایپا (کوییک، کوییک آر، کوییک اس، تیبا 2، ساینا و شاهین) به همراه قیمت روز خودرو صفر که به صورت هفتگی و ماهانه در طرح‌های سه ماهه و یکساله اعلام می‌شود، اشاره خواهد شد. افراد می توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات سایپا و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.
جدیدترین طرح فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا از ۲۵ تیر آغاز شده و تا ۲۷ تیر ادامه دارد. شرکت در این طرح از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com امکان‌پذیر است.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
ساینا اس
۱۶۸.۰۷۴.۰۰۰
کوییک اس
۱۷۸.۰۲۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش فوق العاده سایپا شاهین از ۲۵ تیر ماه آغاز می‌شود و تا ۲۷ تیر ادامه خواهد داشت. متقاضیان برای شرکت در این طرح باید از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کنند. این طرح به مناسبت عید غدیر خم بدون قرعه کشی برگزار می‌شود.
نوع خودرو
۳۴۴.۵۸۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش یکساله سایپا از ۲۵ تیر آغاز می‌شود و تا ۲۷ تیر ادامه دارد. برای شرکت در این طرح باید به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنید. قیمت نهایی محصول با توجه به قیمت روز خودرو در زمان تحویل مشخص می‌شود.
نوع خودرو
۸۴.۹۱۵.۵۰۰۰
کوییک معمولی
۹۲.۳۳۱.۰۰۰
کوییک آر معمولی
۱۴۳.۹۷۳.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش یکساله سایپا شاهین از روز شنبه ۲۵ تیر آغاز شده و تا دوشنبه ۲۷ تیر ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این طرح باید به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه نمایید. قیمت نهایی خودرو با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل مشخص می‌شود. این طرح به مناسبت عید غدیر قرعه کشی ندارد.
نوع خودرو
۱۷۲.۲۹۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش یکساله سایپا ۱۵۱ از روز شنبه ۲۵ تیر آغاز شده و تا روز دوشنبه ۲۷ تیر ادامه دارد. متقاضیان برای شرکت در این طرح می‌توانند به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند. توجه کنید که قیمت نهایی با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل مشخص خواهد شد. قرعه کشی این طرح به مناسبت عید غدیر حذف شده است.
نوع خودرو
۸۰.۲۸۸.۵۰۰۰
شرکت در جدیدترین طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا از روز ۲۵ تیرتا ۲۷ تیر تنها از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو امکان‌پذیر است. قیمت نهایی خودروها با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل مشخص خواهد شد.
نوع خودرو
پیش پرداخت
ساینا اس
۸۴.۰۳۷.۰۰۰
کوییک اس
۸۹.۰۱۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش مشارکت در تولید سایپا ویژه مادران از ۲۵ تیر آغاز شده و تا ۲۷ تیر ادامه دارد. شرکت در این طرح فقط از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید قیمت نهایی با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل مشخص می‌شود.
نوع خودرو
پیش پرداخت
ساینا اس
۸۴.۰۳۷.۰۰۰
کوییک اس
۸۹.۰۱۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا ویژه مادران از ۲۵ تیر آغاز می‌شود و تا ۲۷ تیر ادامه خواهد داشت. متقاضیان باید برای شرکت در این طرح به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
ساینا اس
۱۶۸.۰۷۴.۰۰۰
کوییک اس
۱۷۸.۰۲۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش فوق العاده سایپا شاهین ویژه مادران از روز ۲۵ تیر آغاز می‌شود پس از ۷۲ ساعت در روز ۲۷ تیر پایان می‌یابد. شرکت‌کنندگان می‌توانن برای شرکت در این طرح می‌توانید به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند.
نوع خودرو
۳۴۴.۵۸۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش یکساله سایپا ویژه مادران از روز ۲۵ تیر آغاز می‌شود و به مدت ۴۸ ساعت تا روز ۲۷ تیر ادامه خواهد داشت. متقاضیان باید برای شرکت در این طرح از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کنند. لازم به ذکر است که قیمت نهایی با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل محاسبه می‌شود.
نوع خودرو
۸۴.۹۱۵.۵۰۰۰
کوییک معمولی
۹۲.۳۳۱.۰۰۰
کوییک آر معمولی
۱۴۳.۹۷۳.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش یکساله سایپا شاهین ویژه مادران از تاریخ ۲۵ تیر آغاز شده و پس از گذشت ۴۸ ساعت در تاریخ ۲۷ پایان می‌یابد. شرکت در این طرح تنها از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو امکان‌پذیر خواهد بود. توجه داشته باشید که قیمت نهایی با توجه به قیمت روز خودرو زمان تحویل محاسبه خواهد شد.
نوع خودرو
۱۷۲.۲۹۰.۰۰۰
جدیدترین طرح فروش فوری محصولات زامیاد از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۵ تیر آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. شرکت در این طرح از طریق سامانه ثبت نام سایپا به نشانی saipa.iranecar.com امکان‌پذیر است.
نوع خودرو
۳۲۳.۸۰۰.۰۰۰
نیسان دوگانه سوز آپشنال
۳۶۵.۰۰۰.۰۰۰
فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.
بر اساس اعلام مدیر روابط عمومی سازمان ملی استاندارد، برای حل مشکل متقاضیانی که تا پیش از قرعه‌کشی اردیبهشت ‌ماه ۱۴۰۰ اقدام به ثبت‌ نام خودرو تیبا کرده‌اند، اقدامات اصلاحی فنی و ایمنی‌سازی از سوی دفتر صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران در نظر گرفته شده است که توسط شرکت خودروسازی سایپا در حال اعمال است. خودروساز ملزم به ارائه خدمات پس از فروش ویژه و رایگان به این مشتریان خواهد بود.
معاون کیفیت شرکت خودروسازی سایپا درباره تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا ۲ گفت:
محمدعلی تیموری مدیر عامل سایپا گفت:
شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۳ خرداد ماه، قیمت کامیونت فوتون ۸.۵ تن را ۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان اعلام کرد. قیمت این محصول ۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
با انجام مراحل قانونی و ارائه مستندات و مدارک، خودرو شاهین در بورس کالا پذیرش شد. ۸۰ درصد از میزان تولید شاهین در بورس کالا به صورت کالای فیزیکی عرضه می‌شود.
نحوه و تاریخ عرضه، میزان پرداخت اولیه، شرایط ثبت نام متقاضیان و… در اطلاعیه بورس کالا مشخص خواهد شد.
شاهین به صورت نمونه پذیرش شده و در صورت موفقیت عرضه در بورس کالا، خودروهای دیگری نیز امکان فروش به این روش را خواهند داشت.
خطیبی، مدیرعامل سایپا:
مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی از سه شرکت سهامدار معرفی شدند. محمدعلی تیموری، علیمردان عظیمی و علی شیدایی به ترتیب از طرف گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا و شرکت توسعه سرمایه رادین به عنوان اعضای موظف هیات مدیره منصوب شدند.
همچنین، محمدعلی تیموری علاوه بر عضویت در هیات مدیره، به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا انتخاب شد.
به گفته امیرحسین تابع‌جماعت، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل و دبیر کمیته نام‌گذاری محصولات گروه خودروسازی سایپا، در آینده نه چندان دور، شاهین و آریا CVT و ساینا و کوییک GX با موتورهای پیشرفته‌تری به بازار عرضه می‌شوند.
او همچنین درباره نام پیکاپ جدید سایپا صحبت کرد. نام این محصول سهند است. پیکاپ شهری دیگری نیز در خط تولید این گروه خودروسازی قرار دارد که با نام سپهر به بازار خواهد رسید.
هاچبک کوییک یکی دیگر از محصولات گروه خودروسازی سایپا است که از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در آبان ۱۴۰۰ توانست ۴ ستاره دریافت کند.
این هاچبک کوچک از سال ۱۳۹۷ روی خط تولید پارس خودرو، یکی از زیرمجموعه‌های سایپا قرار دارد. پارس‌خودرویی‌ها توانسته‌اند کیفیت کوییک را ارتقا دهند و از ۲ ستاره به ۴ ستاره برسانند.
شاهین، محصول دیگر سایپا است که توانسته ۴ ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بگیرد.
خودرو تازه‌ وارد شاهین، محصول گروه خودروسازی سایپا، برای اولین بار مورد ارزیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفت و توانست ۴ ستاره بگیرد.
سایپا شاهین، ۴ ستاره کیفی را برای قبولی در تست‌های فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، بدنه، رنگ، صداهای غیرعادی و نفوذ آب دریافت کرد.
سید جواد سلیمانی- مدیر گروه خودروسازی سایپا ازعرضه هفتگی خودروهای این شرکت تا پایان سال خبر داد.
به گفته او، با راهبری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت برنامه های مختلفی برای کنترل و تنظیم بازار خودرو تدوین شده که یکی از آنها عرضه مدوام و مستمر خودرو توسط خودروسازان کشور است، از این رو، گروه سایپا از هفته پیش رو تا پایان سال هر سه شنبه یک طرح عرضه خودرو اجرا خواهد کرد.
سوالات متداول
ثبت نام سایپا چه زمانی است؟
ثبت‌نام سایپا سه شنبه هر هفته اعلام و از پنجشنبه هر هفته آغاز می‌شود.
ثبت‌نام سایپا چگونه است؟
برای ثبت‌نام وارد سایت ثبت نام سایپا شوید، خودرو را انتخاب و اطلاعات شخصی را تکمیل کنید.

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45
سلام شما همون ماشین های زامیاد پیش فروش آبانماه سال ۹۹رو که وتحویلش اردیبهشت بوده تحویل ندادین تحویل دهید
سلام برای کوئیک آر ۴ماه و ۱۲ روزه که تکمیل وجه نمودم و ۵۱ روزه که فاکتور شده، بی وجدانها زود فاکتور میکنند که جریمه کمتری بدهند، خودرویی را که باید آخر فروردین ۱۴۰۰ تحویل میدادند الان که ۱۲ شهریوره، از تحویل خبری نیست!؟ خجالت نمیکشند فروش ویژه ۹۰ روزه دارند، خدا لعنت کنه کسانی را که این خودروسازان بنجل گرانفروش را بر ملت ایران تحمیل کرده اند … چقدر ظلم … به خاطر یک عده رانتخوار بی همه چیز مردم را بدبخت کرده اند …
با سلام دوست گرامی
با توجه به وضعیت ثبت نام خودرو شما، حتما به صورت حضوری به نمایندگی مراجعه کنید.
سلام در این قرعه کشی جدید که در شهریور ماه انجام شد با تحویل حداکثر نود روز واقعا چه قدر زمان می‌بره تا تحویل بدن
سلام من تیبا ثبت نام کرده ام ولی چهار ماه گذشته و هنوز هیچ خبری نیست.
ببخشید اگه پس از برنده شدن انصراف زده بشه میشه مرحله های بعد دوباره ثبت نام کرد؟
بر اساس آنچه اعلام شده است، در صورت انصراف برندگان، تا دو یا سه مرحله امکان ثبت نام ندارند.
سلام بله میشه
درود بر شما من اسمم فروش فوری در اومده روش پرداخت چطور کل مبلغ باید یجا بدم یا تو دو مرحله باید پرداخت کرد بخاطر محدودیت های بانکی
با سلام دوست گرامی. شرکت سایپا پس از اعلام اسامی برندگان پیامکی تحت عنوان نحوه و زمان واریز وجه ارسال می کند.
با توجه به طرح ثبت نامی شما، نحوه پرداخت مشخص می شود.
تیبا دو فروش فوری سه ماهه دیگه نمیزارید ؟
سلام محدودیت ها رو بردارید
سلام وقت به خیر.خودرو ثبت نامی ساینا خرداد ۱۴۰۰ با تحویل ۳ ماهه هنوز خودرو ما فاکتور نشده. چه کنیم از این بی برنامگی
پول بی زبان و با هزار وام و قرض واریز کردیم ولی خبری از ماشین نیست.لطف کنید پاسخ من رو بدید !
باید به نمایندگی مراجعه کنید و سریعا پیگیر شوید
چی میگی ادمین ؟؟!! نمایندگی در واقع جیره خور سایپاس مثل همین سایت و بقیه سایتهای مشابه… خودتونو مثل من اسیر سایپا نکنید
با احترام
سایت خودرو۴۵ به عنوان فروش خودروهای کارکرده در بازار و مجله خودرو۴۵ در قالب طلاع رسانی اخبار حوزه خودرو فعالیت دارد. لذا هرگونه مشکل و یا پیگیدی درباره تحیل خودروها و ثبت نام ها به عهده شرکت ثبت نام کننده است.
سلام. دوماه هست از تحویل ساینا معمولی میگذره هیشکی پاسخ گو نیست. تورو خدا یکی بگه کجا پیگیری کنیم.
۶ماه گذشته هنوز نیسان اپشنال تحویل ندادین باز ثبت نام می کنبن
عالی
سلام ثبت نامی فروش فوق العاده اول مهر ۱۴۰۰ ساینا اس میباشم ولی بعد از ۹۰ روز هنوز در حال تخصیص میباشد لطفا بگید کی تحویل میدید
با توجه به تعداد بالای درخواست خودرو بهتر است در این زمینه با نمایندگی تماس حاصل فرمایید.
سلام وقت بخیر من هرچی وارد سایت میشم میگه قبلا با این کد ملی ثبت نام شده،درحالیکه من اصلا هیچ ثبت نامی نه تو سایپا نه ایران خودرو نکردم.میشه لطف کنید راهنمای بفرماید.ممنون از لطفتون و خسته نباشید
دوست گرامی ظاهرا فرد دیگری به صورت اشتباه کد ملی شما را وارد کرده است. بهتر است بریا رفع این مورد با پشتیبانی سایت ثبت نام سایپا تماس بگیرید
باسلام این وضعیتی هست چند بار ثبت نام میکنم اصلا خوزستان یا شهری مثل خرمشهر که محروم از همه چیز هست وهنوز جنگ زده جز قرعه کشی هست
با احترام
دوست گرامی تعداد شرکت کنندگان در قرعه کشی های هفتگی بالاست
باسلام.من موعد دعوتنامه ام دیماه بود تمام شد وقت واریزی ونتونستم به خاطر اینکه هزینه رفت بالاواریز کنم.مدل ماشین سایپاا۱۵۱آپشنال بود درخواست دارم با تعویض ماشین با تیبا یا تیبا ۲موافقت کنید ممنون
با احترام دوست گرامی
تحویل خودروها به عهده گروه خودروسازی سایپ است.
من ۹۹/۱/۵کوییک sثبت نام کردم تحویل ۱ساله هنوز که ۰۰/۱۰/۱۵فاکتور نشده تکمل وجه هم اول ابان انجام شده فقط میتونم بگم لعنت بهتون وانشالله ک خرج سرطان خوانوادتون کنین
با مراجعه به نمایندگی پیگیر تحویل خودرو باشید.
چرا خودرو های یک ساله رو تحویل نمیدین مگه مرض دارین یا مردم مسخره دست شماست بسه دیگه پیش خودتون خودرو سازین دار و ندارمون دادیم یه لگن چرا تحویل نمیدین فقط باید ازتون شکایت کرد تا شاید درست شین
دوست گرامی تحویل خودروها به عهده گروه خودروسازی سایپا است.
لیف سایپا سالها قبل به تن ما خورده، وقسم خوردم دیگه تا آخرعمرخودم، بچه هام، نوادگان، و دوست وآشنا هرگز تحت هیچ شرایطی از محصولات سایپا خرید نکنیم. واقعآ جای تآسفه، شرکت بدقولیه.
سلام من هفته پیش ثبت نام کردم فقط اطلاعاتم ثبت شد دیگه نوع خودرو وشماره پیگیری نیومدبرام الان میخوام ثبت نام کنم میگه مشتری بااین اطلاعات ثبت شده است.چیکار کنم.لطفا راهنماییم کنید.
باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و یا ویرایش را بزنید.
با سلام دوست گرامی خودروسازی سایپا و ایران خودروهر ماه ثبت نام دارند.
سلام بلاخره متوجه نشدیم که پذیرفته شدگان ابان ۹۹الان چقدر برای شاهین باید واریز کنند ممنون میشم جواب دقیق داده بشه
دوست گرامی برای تحویل خودروهای یکساله به طور معمول طرح های تبدیل اعمال شده است. باید طبق طرح ثبت نامی خود این موارد و اطلاعیه ها را مطالعه کنید
سلام من دوهفته پیش با گوشی ثبت نام کردم نتونستیم رنگ و مدل ماشینو انتخاب کنم الان ک میخوام ثبت نام کنم میزنه این کد ملی ثبت شده است چیکار کنم نمیتونم ثبت نام کنم
باید با پشتیبانی و یا نمایندگی تماس حاصل فرمایید.
سلام-من در قرعه کشی برنده شده ام ‘ اما شماره شبا وارد شده حسابش مسدود است’ میشه راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز شما باید برای رفع مشکل خود با پشتیابنی و یا نمایندگی تماس بگیرید.
سلام گزینه واریز وجه برای من فعال نیست یعنی اون گزینه کلا نشون نمیده برام چیکار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید
دوست گرامی شما باید با پشتیبانی گروه سایپاتماس بگیرید
سلام ، آقا کلی فحش ولعنت نثار این و اون کردیم بعد فهمیدم قیمت تیبا ۱ فروش فروردین ۱۴۰۱ رو اشتباه ثبت کردین ! قیمتش ۱۱۹ شما زدین ۱۹۹ .. لطفا اصلاح کنید.
با احترام
از مشکل پیش آمده عذرخواهی میکنیم.
قیمت بازار‌ آزاد این خودرو به همین مبلغ درج شده است.
سلام من ساینا اس ثبت نام کردم اما هیچگونه پیامک و کد پیگیری ندارم
حتی رنگ ماشین هم‌برام نیومد که انتخابش کنم فقط برام‌نوشت اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد الآن یعنی ثبت شده برام خودرو ساینا؟
دوست گرامی شما در مرحله ثبت نام موفق شدید نه برنده شدن خودرو.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp