یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شاید شما فردی باشید که راندن دوچرخه الکتریکی و همچنین تخته پدالی را دوست دارید و نمی‌خواهید از بین این دو وسیله فقط یکی را انتخاب کنید. در این صورت شانس با شماست زیرا رد شارک بایک وسیله‌ای با ویژگی‌های ترکیبی هر دو وسیله است. اولین بار در سال ۲۰۱۸ بود که اخباری از کمپانی اسپانیایی رد شارک منتشر شد و در آن زمان رسانه‌ها خبر ساخت یک قایق تفریحی پدالی توسط این شرکت را کار کردند. آن قایق توسط جوزپ روباو مدیرعامل رد شارک طراحی شده بود. جالب است بدانید روباو قبلاً به عنوان طراح خودروهای فولکس‌واگن انجام‌وظیفه می‌کرد و خالق سوپرکار ترامونتانا بود.
قایق تفریحی این شرکت از سه بخش پلی‌اتیلن یا فیبر کربنی استفاده می‌کرد اما راحت‌ترین وسیله برای حمل افراد یا اشیا نبود. اینجاست که رد شارک بایک وارد میدان می‌شود زیرا سه بخش یاد شده را حذف و یک تخته پدالی بادی را جایگزین کرده است. فریم دوچرخه مانند این وسیله روی پلتفرمی در بالای تخته می‌نشیند و البته در زمانی که از آن استفاده نکنید خواهید توانست این فریم را جدا کنید. پره تعبیه شده برای رد شارک باید هم توسط پدال حرکت می‌کند و یک پیشرانه الکتریکی نیز وجود دارد که قدرت پدال سوارکار را افزایش می‌دهد.
این وسیله جالب در سه مدل با نام های Enjoy، Fitness و Adventure عرضه می‌شود. ساده‌ترین مدل یعنی Enjoy از فریم پلی‌اتیلن متراکم ۸ کیلوگرمی استفاده می‌کند و دارای پیشرانه ۱۵۰ واتی، سکان فرمان و باله تثبیت کننده جداشدنی است. مشخصات مدل Fitness نیز تقریباً مشابه مدل قبلی بوده هرچند کاربران می‌توانند از بین چهار پیشرانه مختلف با قدرت‌های ۱۵۰ تا ۲۵۰ وات یکی را انتخاب کنند.
نهایتاً به فول ترین مدل یعنی Adventure می‌رسیم که به کاربران اجازه می‌دهد از بین دو پیشرانه یکی را انتخاب کنند. البته این مدل از فضای بار جلو و عقب، دو کیف خشک و نگه‌دارنده گوشی هوشمند و وسایل ماهیگیری سود می‌برد. هر سه مدل یاد شده علاوه بر ویژگی‌های فوق به نگه‌دارنده بطری آب، پمپ باد دستی، کیت نصب تخته و… مجهز هستند. از جمله آپشن های در دسترس نیز می‌توان به کیف سفری چرخ‌دار، پمپ باد برقی، کیت تبدیل کایاک و کیت اسکوتر الکتریکی بدون پدال اشاره کرد. هنوز قیمت این وسیله جالب اعلام نشده هرچند یکی از خرده‌فروشی‌ها در آمریکا مدل‌های Enjoy، Fitness و Adventure را به ترتیب با قیمت‌های ۳۸۹۹، ۴۰۹۹ و ۴۴۴۹ دلار عرضه می‌کند.
مزدا
همیشه این ایده تو سرم بود خیلی جالبه
مجتبی
حیف که ماایده هامونو به واقعیت تبدیل نمیکنیم.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp