یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ثبت نام متقاضیان خودرو در سامانه تخصیص خودرو از دیروز (۲۵ تیرماه) آغاز شد. ولی ظاهرا دوباره صدای اعتراض کاربران بالا رفته است. این بار مشکل مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه چیست؟
دوره اول عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص در ۲۷ اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شد و حدود ۵۲ درصد خودروها بر اساس فرایند قرعه‌کشی به متقاضیان عرضه شدند. البته در طول این دوره، مشکلات و حواشی بسیاری به وجود آمد، تا جایی که وزیر صمت با ارسال نامه‌ای به معاون صنایع حمل و نقل، دور دوم عرضه را به سبب وجود اشکالات فنی و ایمنی تا اطلاع ثانویه لغو کرد.
با این حال اوایل هفته چهارم تیرماه بود که معاون صنایع حمل و نقل، از برطرف شدن اشکالات سامانه یکپارچه فروش خبر داد و به تاریخ برگزاری مرحله دوم عرضه خودرو در این سیستم اشاره کرد.
به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، دور دوم ثبت نام متقاضیان خودرو از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۵ تیرماه آغاز شد. ولی هنوز ۲۴ ساعت نگذشته که صدای معترضین درباره مشکل مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه بالا رفت.
طبق گزارش‌های متعدد، ظاهرا متقاضیان قادر به ثبت نام در سامانه نیستند. برخی از آن‌ها حتی نمی‌توانند کد ملی خود را در سیستم وارد کنند.
وزارت صمت این مشکل را بر گردن شرکتی انداخته که سامانه تخصیص خودرو را طراحی کرده است. گویا شرکت «نگاه» مسئول بروز این مشکلات بوده و افراد برای شکایت باید با شماره‌های پشتیبانی در جدول زیر تماس بگیرند.
 خودروسازان
تلفن‌های پشتیبانی
گروه صنعتی ایران‌خودرو
گروه خودروسازی سایپا
۰۹۶۵۵۰
۰۲۱۴۲۷۲۴
۰۲۱۴۷۶۵۱
شرکت بهمن موتور
شرکت آرین پارس موتور
۰۲۱۴۸۶۴۵۰۰۰
۰۲۱۴۹۱۵۱۰۰۰
پشتیبانی سامانه
۰۲۱۵۴۹۴۵

نوشته سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باز هم مشکل دارد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp