یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بخشی از نیاز بازار خودرو هر کشوری از واردات خودرو یا مونتاژ ماشین‌های خارجی تامین می‌شود و شرکت‌های بزرگ و کوچکی در این زمینه فعالیت می‌کنند. در ایران هم شرایط به همین سبک است اما با یک سری تفاوت. ممنوعیت واردات خودرو خارجی و تشدید تحریم‌ها از سال ۱۳۹۷ باعث شد تا شرکت‌های واردکننده با تاسیس و راه‌اندازی کارخانه، اقدام به مونتاژ خودروهای چینی کنند. صنایع خودروسازی ایلیا یا ایلیا موتور یکی از این کمپانی‌های واردکننده سابق و تولیدکننده فعلی است.
در فهرست محصولات ایلیا موتور فقط یک خودرو با نام «دایون Y5» به چشم می‌خورد که از سال ۱۴۰۰ عرضه و تولید آن آغاز شده است.
شرکت خودروسازی ایلیا موتور تازه‌ترین طرح‌ فروش فوق‌العاده و نقدی دایون Y5 را در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز کرد. این طرح که از ۲۵ تیر تا ۲۸ برگزار می‌شود. برای شرکت در طرح به آدرس sale.iranecar.com مراجعه کنید.
نوع خودرو
۱.۱۴۹.۰۰۰.۰۰۰
نوع خودرو
۱.۱۴۹.۰۰۰.۰۰۰
صنایع خودروسازی ایلیا در بازار خودرو و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خودرویی با نام ایلیا موتور شناخته می‌شود، یکی از شرکت‌هایی است که در سال ۱۴۰۰ وارد حوزه مونتاژ شد و دایون Y5 اولین محصول این کمپانی است.
ایلیا موتور بخشی از گروه تجاری منصوری است و قبل از اینکه خط مونتاژ را راه‌اندازی کند، در حوزه واردات خودرو مشغول بود و ماشین‌هایی مثل لوتوس الیز CUP 220 و لوتوس الیز S را وارد کشور کرده بود.
کارخانه صنایع خودروسازی ایلیا در شهرک صنعتی کاوه واقع در استان مرکزی قرار دارد و می‌تواند انواع خودروهای سواری، شاسی‌بلند، کراس‌اوور و وانت را تولید کند. ظرفیت اسمی این شرکت ۱۵ هزار دستگاه در سال است.
در حال حاضر دایون Y5 تنها محصول تولیدی ایلیا موتور است، اما فروش و خدمات پس از فروش این خودرو را کیان موتور برعهده دارد.
طبق اطلاعات منتشرشده، تا پایان سال ۱۴۰۱ فقط ۶ هزار دستگاه دایون Y5 با داخلی‌سازی ۲۵ درصد تولید خواهد شد.
ایلیا موتور در سال ۱۴۰۰ وارد حوزه تولید و مونتاژ خودرو شده و فعلا فقط شاسی‌بلند هفت نفره دایون Y5 را به بازار عرضه می‌کند.
دایون Y5
دایون Y5، دومین محصولی است که بعد از دایون V5 از این برند چینی به بازار ایران رسیده است. شاسی‌بلند چینی به دلیل داشتن اتاق مستقل از شاسی، دو دیفرانسیل سه حالته و موتور ۲ لیتری توربو یک خودرو واقعی برای آفرود است.
جدیدترین طرح فروش ایلیا موتور، شامل عرضه دایون Y5 مدل ۱۴۰۱ به صورت نقدی و پیش فروش و تحویل ۳۰ و ۹۰ روزه است.
دایون Y5
 
فروش آنلاین خودرو
نویسنده: میلاد قزللو
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp