یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور از اعمال جریمه یک میلیون تومانی تردد برای مالکان خودرو‌هایی خبر داد که ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق نکرده باشند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سردار سید تیمور حسینی در خصوص چگونگی تردد در جاده‌های کشور با توجه به بازگشت رنگ بندی کرونایی به نقشه کشور اظهار داشت: در حال حاضر تردد در جاده‌ها بنابر مصوبه قبلی ستاد مقابله با کرونا که در ایام نوروز ابلاغ شده، انجام پذیر است؛ بدین صورت که تردد در جاده‌ها برای افرادی که دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، بلامانع است.
جانشین پلیس راهور انتظامی کشور تصریح کرد: افرادی که دو دوز واکسن را تزریق نکرده باشند محدودیت تردد داشته و در صورت سفر در جاده‌های بین شهری به میزان یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.
سردار حسینی اظهار امیدواری کرد: شهروندان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی از شیوع دوباره کرونا جلوگیری کنند.
وی گفت: تردد خودرو‌ها از طریق دوربین‌های هوشمند رصد شده و برای مالکان خودرو‌هایی که واکسن تزریق نکرده باشند پیامک جریمه ارسال خواهد شد.
سردار حسینی در این خصوص اینکه آیا با بازگشت رنگ‌بندی کرونایی در استان‌ها محدودیت تردد اعمال می‌شود یا خیر؟ اظهار داشت: هنوز در خصوص محدودیت تردد با توجه به رنگبندی کرونایی، ابلاغی به پلیس نشده و محدودیت تردد در شهر‌ها و استان‌ها نداریم.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceفولکس‌ واگن لاماندو L، یک جتای بزرگ‌تر، بهتر و شیک‌تر!
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp