ورود و ثبت نام
وبلاگ
آموزشگاه آزمون خودرو نماینده انحصاری برند YUWEXA سازنده دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ EC770 می باشد.
آزمون خودرو دستگاه EC770 را با لوگوی رسمی خود ارائه می دهد.
دستگاه ضخامت سنج رنگ مدل EC770 علاوه بر استفاده های بسیاری که در صنعت دارد، در بحث کارشناسی رنگ خودرو کمک بسیاری به کارشناسان رنگ میکند. به صورتی که امروزه به یکی از ابزار لازم در بحث کارشناسی رنگ خودرو تبدیل شده است و یک دستگاه دوکاره از نوع پراپ سرخود FNF می باشد که قابلیت اندازه گیری ضخامت رنگ و پوشش بر روی زیر پایه های فلزی را دارد.
رنج اندازه گیری این دستگاه از صفر تا 2000 میکرون می باشد. قابلیت ذخیره اطلاعات و انتقال اطلاعات به کامپیوتر از طریق کابل USB از دیگر قابلیت های این دستگاه می باشد. همچنین از قابلیتهای دیگر دستگاه میتوان به دقت بالای دستگاه در حد میکرون، چراغ صفحه نمایش جهت کار در شب و نور کم، امکان کالیبراسیون ساده جهت کارشناسی رنگ خودرو ، و کالیبراسیون دو نقطه ای جهت ضخامت سنجی صنعتی ، خاموش شدن اتوماتیک دستگاه پس از یک دقیقه عدم استفاده، امکان تغییر سرعت اندازه گیری سنسور دستگاه و قابلیت تشخیص اتوماتیک زیرپایه ( آهنی یا غیر آهنی) اشاره کرد.
در مفهوم کلی، کلمه کالیبراسیون به معنی اندازه‌گیری و تعیین دقت یک وسیله اندازه‌گیری در مطابقت با مرجع تأیید شده می‌باشد.
کالیبراسیون به منظوراطمینان ازمطابقت دادن اندازه‌گیری‌ها با استانداردهای جهانی مورد استفاده می باشد.
درکل هر وسیله‌ای که برای اندازه‌گیری مورد استفاده قرار میگیرد باید کالیبره شود تا میزان دقت آن مورد تایید قرار گیرد.
پس باتوجه به توضیحات بالا هدف ازکالیبراسیون دستگاه ضخامت سنج رنگ تنظیم دستگاه برای انداره گیری دقیق ضخامت پوشش روی سطوح می باشد.
برای کالیبره کردن دستگاه ضخامت سنج دوکاره که روی جنسهای آهنی و غیر آهنی کار میکند وجود دو تست بلوک آهنی و غیرآهنی(آلومینیوم) و فویلهای پلاستیکی که در اندازه های مختلف تعبیه شده اند لازم می باشد.
هر دستگاه ضخامت سنج با توجه به مدل و کارخانه سازنده روش خاص خود را برای کالیبره کردن دارد.
ما در این ویدیو به شما نحوه کالیبره کردن دستگاه EC770 را آموزش می دهیم.
 
ابعاد:11x5x2.5 سانتی‌متر
باتری: نیمه قلمی
دامنه اندازه‌گیری: 0  تا 2000 میکرون
دقت: 0.1  میکرون
نوع ابزار اندازه‌گیری: ضخامت سنج پوشش
وزن: 150 گرم
دوره های تخصصی آموزش کارشناسی تشخیص رنگ و فنی خودرو برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.


آزمون خودرو مرجع تخصصی آموزش کارشناسی رنگ و بدنه خودرو ، دیتیلینگ خودرو شامل واکس و پولیش و سرامیک خودرو ،دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور. به همراه کار آموزی رایگان و نامحدود است .
بلاگ
حساب کاربری من
استعلام مدارک
تست بینایی رنگ
ورود


source

توسط khodrocamp