یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شرکت ساپکو،‌ اقدامات گسترده‌ای برای ارتقای رتبه سازندگان بر مبنای شاخص‌های چهارگانه ارزیابی شامل مهندسی، ساخت و تولید، لجستیک و عملکرد کیفی را در دستور کار قرار داده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- شرکت ساپکو به منظور دستیابی به اهداف طرح آزمون قطعات بر مبنای استانداردهای مدون طراحی خودرو و اهداف قیمتی، در فرآیندی جامع و مستمر، ارتقای رتبه سازندگان را به منظور حفظ عملکرد سازندگان رتبه A و ارتقای سازندگان رتبه B و C در دستور کار قرار داده است.
بر پایه این گزارش، هم‌زمان با ابلاغ دستورالعمل ارزیابی جامع پویای تامین‌کنندگان، با اجرای اقدامات بهبود متنوع اعم از اعلام هشدار تنزل رتبه به سازندگان، ابلاغ کارت زرد و قرمز در خطاهای کیفی، اعمال بلوکه‌های مالی و جریمه‌های نقدی، ارجاع موارد کیفی به کلینیک کیفیت تامین‌کنندگان و در قالب دستورالعمل اقدامات تشویقی و بازدارنده تامین‌کنندگان، نسبت به ارتقای رتبه تامین‌کنندگان اقدام کرده است.
بر همین اساس و به منظور ارتقای سازندگان شبکه تامین ساپکو با رتبهC ، الزام برخورداری از سه شرط گواهی‌نامه استاندارد مشخصات فنی معتبر، بهره‌مندی از عملکرد مناسب در دو بعد کیفی و لجستیکی و کسب امتیاز ارزیابی مناسب به منظور ارتقای سازندگان رتبه C در سیستم رتبه‌بندی ساپکو در دستور کار قرار گرفت و با تشکیل کمیته‌های عارضه‌یابی با همکاری گروه‌های تامین و هم‌افزایی مدیران تضمین کیفیت، ارتقای عملکرد کیفی سازندگان در حال پی‌گیری است.
گفتنی است، شبکه تامین‌ ساپکو، از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ تا پایان خرداد ۱۴۰۱، با اجرای دستورالعمل ارزیابی جامع پویای تامین‌کنندگان، هم‌سو با طرح تحول کیفی ایران خودرو و کسب حداکثری رضایت مشتریان، روند ارتقای رتبه تامین‌کنندگان را با سرعت و جدیت طی کرده و تا پایان مهرماه امسال، اهداف این طرح بر اساس برنامه هدف محقق خواهد شد.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceتیکه سنگین برادر شوهر سابق بهاره رهنما | عروس داریم چه عروسی ! + عکس
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp